Projekty firm partnerskich
Diversity - różnorodność w zespołach
10.05.2016

Aby zachęcić dziewczęta do podejmowania studiów informatycznych i pracy w zawodzie oraz zmienić powszechne przekonanie, że informatyk to męski zawód, Centrum Oprogramowania Motoroli w Krakowie powołało do życia w 2000 roku projekt Diversity.

więcej »
Hour Of Code w pytaniach i odpowiedziach
03.12.2014

Inicjatywa Hour Of Code została powołana do życia, aby pokazać najmłodszym, że informatyka - a w szczególności programowanie - może być naprawdę przyjemne, a przy tym pożyteczne. Chcemy zarazić jak największą grupę młodych ludzi pasją do informatyki. Pokazać im, że niezależnie od wieku mogą się jej uczyć i zgłębiać jej tajniki. Przez zabawę zapoznajemy uczniów z algorytmami, budową kodu i pokazujemy, jak stworzyć pierwsze aplikacje.

więcej »
Dziewczyny w Nowych Technologiach
01.09.2014

Sygnity już drugi rok z rzędu jest partnerem ogólnopolskiego programu Dziewczyny w Nowych Technologiach, realizowanego pod patronatem UKE.

więcej »
Karta Różnorodności i Kodeks Etyki w Biznesie Sygnity
01.09.2014

Sygnity od 1 lipca 2014 dołączyła do grona Sygnatariuszy Karty Różnorodności. http://kartaroznorodnosci.pl/pl/karta-w-polsce/sygnatariusze.html 

 

więcej »
Technologia w spódnicy
01.09.2014

Sygnity jest partnerem projektu Technologia w Spódnicy, który promuje różnorodność w środowisku technologicznym.

więcej »
Core IT Program
21.05.2014

Core IT Program to cykl szkoleń z zakresu aktualnych trendów rozwoju technologii informatycznych organizowanych corocznie w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki przez firmy wchodzące w skład Kolegium Rektorskiego Uczelni.

więcej »
Partnerzy