Partnerzy medialni

Edulandia.pl to główny serwis edukacyjny grupy Gazeta.pl skierowany głównie do gimnazjalistów i maturzystów. Pomagamy uczniom i dorosłym podczas całej ścieżki edukacyjnej - od szkoły podstawowej i sprawdzianu szóstoklasisty, przez egzamin gimnazjalny, maturę i rekrutację na wyższe uczelnie, sesję na studiach, aż do studiów podyplomowych i kursów.

Towarzyszymy na każdym etapie nauki.
Udostępniamy testy egzaminacyjne z poprzednich lat a także przygotowujemy własne testy na bazie dostępnych pytań egzaminacyjnych - pomagamy przygotować się do egzaminów; przypominamy o ważnych terminach, udostępniamy wiedzę z epok literackich, opracowania lektur czy informacje historyczne w pigułce.

Mówimy jak się uczyć.
Podpowiadamy co zrobić, by zdobywać wiedzę szybciej i efektywniej, jak walczyć ze stresem i czy nauczyć się organizacji własnego czasu.

 

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie - miesięcznie korzysta z niego ponad milion użytkowników. Oferuje bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły i porady dotyczące kariery, informacje o rynku pracy i część społecznościową. GazetaPraca.pl to także poniedziałkowe wydanie prasowe, w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy. Więcej informacji: www.gazetapraca.pl

 

Grupa Interia jest czołowym graczem na rynku mediów nowej generacji. Co miesiąc ponad 14,5 mln osób korzysta z dostępu do najświeższych informacji, ciekawostek i rozrywki oraz z najlepszego sposobu komunikowania się ze światem. Grupa Interia Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego holdingu mediowego Bauer Media Group, prowadzącego działalność w segmentach: wydawniczym, poligraficznym, radiowym i internetowym. Należący do spółki portal internetowy www.interia.pl udostępnia internautom bogaty wybór najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych.
W skład Grupy INTERIA.PL wchodzą także serwisy tematyczne, które gromadzą i integrują użytkowników. Są to m.in.: Styl.pl, Deccoria.pl, MaxModels,pl, SrebrnaAgrafka.pl i Smaker.pl. Wyróżniającym się produktem jest CZATeria.

Partnerzy